Jadłodajnia

Feed the birds in your garden.

Późno się zorientowały, co to takiego wisi na moim balkonie – dziwne, bo w zeszłym roku też wisiało i szybko został z niego tylko patyk. Widocznie zapomniały. Ale pierwszy (pierwsza) już dzisiaj zapełnił brzuch do pełna. Wcinał i popiskiwał z radości. Wanienka z wodą znowu pękła na mrozie – trudno, trzeba będzie poszukać innej.

Czekam jeszcze na sikorki.

Spacery nadal na kołku – a pogoda taka piękna… No cóż, zaciskam zęby i odhaczam kolejne punkty w moim Wielkim Planie. Spacery nie są w nim priorytetem. Ale wrócą, wrócą…

Opublikowane przez typikalme

Z wykształcenia administratywista i edytor. Z zawodu urzędnik. Z urodzenia (dość już dawnego) warszawianka. Mieszkam (aktualnie) na Żoliborzu. Wychowałam się na Czerniakowie i w Śródmieściu na Ścianie Wschodniej, urodziłam się na Szmulkach, a do liceum chodziłam w Wilanowie. Lubię szwendać się po mieście, pieszo i zbiorkomem. Z aparatem (w telefonie) w pogotowiu. Serce mam po lewej stronie. Namiętnie czytam „Przekrój”. "Typical me" pochodzi z piosenki The Smiths "I Started Something I Couldn't Finish".

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: