The Secret Garden

Buy a notebook and „write to yourself”, sketch or jot down your thoughts and feelings, adding insights about nature as you go.

Notes jest z Włoch, robiony ręcznie, nie bele co. Co ja mówię, jest belle, na dodatek nosi tytuł jednej z moich ulubionych książek z dzieciństwa. MUSIAŁAM go kupić. Zapisuję sobie w nim od jakiegoś czasu różne różnostki, nie tylko o naturze – słowa przeczytane, filmy obejrzane, fragmenty listów otrzymanych, piosenki usłyszane, wystawy zwiedzone, nawet przepisy (te, które się udały). Wszystko to, co sprawia, że życie trochę bardziej znośne jest. Mam nadzieję, że i sketche się w nim pojawią, i roślinki, i co tylko da się zmieścić między kartkami. Może nawet jakieś myśli ;-). Niech no tylko cieplej się zrobi. Dziewczyńskie, staromodne i sentymentalne, wiem. Ale mogą faceci bawić się w dużych chłopców, to i ja mogę w dużą (odrobinę nawet za dużą) dziewczynkę się pobawić. A co!

Z okazji dzisiejszego święta – listek ze ściany pewnego domu na wsi, zerwany wczoraj.

Opublikowane przez typikalme

Z wykształcenia administratywista i edytor. Z zawodu urzędnik. Z urodzenia (dość już dawnego) warszawianka. Mieszkam (aktualnie) na Żoliborzu. Wychowałam się na Czerniakowie i w Śródmieściu na Ścianie Wschodniej, urodziłam się na Szmulkach, a do liceum chodziłam w Wilanowie. Lubię szwendać się po mieście, pieszo i zbiorkomem. Z aparatem (w telefonie) w pogotowiu. Serce mam po lewej stronie. Namiętnie czytam „Przekrój”. "Typical me" pochodzi z piosenki The Smiths "I Started Something I Couldn't Finish".

One thought on “The Secret Garden

  1. Życzę mnóstwo wspaniałych myśli, przepisów i oczywiście roślinek w tym twoim „Tajemniczym Ogrodzie” ( trzy różne wydania stoją u mnie , ale kto to teraz czyta?)

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: